/  Aktualności / Nowości wydawnicze / RR: nowy numer / „Res Rhetorica”: Retoryka ruchów społecznych/ Rhetoric of social movements, Vol 5, No 3 (2018)

Retoryka “czarnego protestu”, sposoby przyciągania uwagi odbiorcy na stronie internetowej Amnesty International, retoryczne strategie dyskusji online – to wątki podejmowane przez autorów artykułów zebranych w numerze pod redakcją Agnieszki Kampki. Zapraszamy do lektury.

Vol 5, No 3 (2018)

Retoryka ruchów społecznych/ Rhetoric of social movements

redaktor: Agnieszka Kampka

Temat numeru