Spotkanie warsztatowo-dyskusyjne pt. „Jak uczyć retoryki online”

Zapraszamy na spotkanie warsztatowo-dyskusyjne pt. „Jak uczyć retoryki online”, które w zamyśle ma być moderowanym forum wymiany dobrych praktyk (metodycznych i technologicznych).

  • Data: 11.02.21 (czwartek)
  • Godzina: 18:00-19.30
  • Platforma (link): ZOOM (uwaga, podany jest link do rejestracji, po zarejestrowaniu na spotkanie zostanie automatycznie wysłany link do spotkania).
  • Moderator: Ewa Modrzejewska

Zachęcamy do zgłaszania się w roli prelegentów (kilkuminutowe wystąpienia/studium przypadku/dobra praktyka) oraz do przesyłania kwestii, które warto w trakcie spotkania poruszyć. Termin zgłoszenia: 7.02 (niedziela).  Link do krótkiego formularza.

Zapraszamy do lektury wielogłosu zredagowanego przez Elżbietę Pawlak-Hejno pt. Retoryczne wyzwania w prowadzeniu zajęć on-line.

Zachęcamy również do zgłaszania swoich propozycji książek, stron, aplikacji i innych materiałów metodycznych pomocnych w nauczaniu retoryki online. Będziemy się nimi dzielić, wzbogacając Forum retoryczne.

Data

2021 lut 11
Expired!

Czas

6:00 pm - 7:30 pm

Koszt

bezpłatnie
Kategoria

POLSKIE TOWARZYSTWO RETORYCZNE

Jako członkowie Towarzystwa reprezentujemy bardzo różne dyscypliny (m.in.: polonistykę, filologię klasyczną, neofilologię, językoznawstwo, historię, filozofię, socjologię). Są wśród nas doświadczeni badacze, jak i początkujący pracownicy nauki. Są teoretycy i praktycy, wykładowcy akademiccy, nauczyciele szkół średnich, pracownicy działów PR, logopedzi, specjaliści w dziedzinie komunikacji.

Subskrybuj newsletter

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Retoryczne (ul. Oboźna 8; 00-332 Warszawa) w celu otrzymywania informacji o działalności naukowej PTR. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz cofnięcia wyrażonej zgody.

KONTAKT

Ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
(Instytut Polonistyki Stosowanej UW)

retoryka.ptr@gmail.com

Skip to content