Methodologies of Rhetoric Workshop

Zapraszamy do udziału w warsztatach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Retoryczne w ramach the Warsaw Argumentation Week, serii międzynarodowych spotkań: 7th International Conference on Computational Models of Argument COMMA 2018,warsztatów i szkoły letniej ArgDiaP, które odbywać się będą w dniach 10-16 września w Warszawie.

Szczegóły tutaj

Przedmiotem dyskusji będą metodologie badań sporów i konfliktów.  Warsztaty są okazją do spotkania specjalistów w zakresie retoryki i wszystkich zainteresowanych kulturą komunikacji w kontekstach perswazyjnych. Zaproszonym gościem będzie Jean Goodwin z North Carolina State University, zajmująca się retoryką obywatelską, ze szczególnym uwzględnieniem sporów wokół nauki.

Warsztaty odbędą się 15 września. Przyjmowanie abstraktów zostało już zakończone. Osoby zainteresowane udziałem w charakterze słuchaczy prosimy o kontakt pod adresem: retoryka.ptr@gmail.com.

Komitet naukowy:

Maria Załęska (University of Warsaw)
Anna Bendrat (University Maria Curie-Skłodowska, Lublin)
Agnieszka Budzyńska-Daca (University of Warsaw)
Bruno Capaci (University of Bologna – Alma Mater)
Kamila Dębowska-Kozłowska (University Adam Mickiewicz, Poznań)
Carmen Marimón Llorca (University of Alicante)
Ewa Modrzejewska (University of Warsaw)
Katarzyna Molek-Kozakowska (University of Opole)
Cezar Ornatowski (University of California – San Diego)

Komitet organizacyjny:

Maria Załęska (University of Warsaw)