Konferencja „Media in America, America in Media”: wykład otwarty Jima A. Kuypersa
 /  Aktualności / Konferencja „Media in America, America in Media”: wykład otwarty Jima A. Kuypersa
Konferencja „Media in America, America in Media”: wykład otwarty Jima A. Kuypersa

Konferencja „Media in America, America in Media”: wykład otwarty Jima A. Kuypersa

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji Media in America, America in Media, współorganizowanej przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej i Polskie Towarzystwo Retoryczne, która odbędzie się online w dniach 25-26 marca 2021 r. pod adresem https://mediainamericaconference.wordpress.com/.

Ponad 40 naukowców z całego świata zaprezentuje badania na temat wizerunku Ameryki w mediach na całym świecie. Wszystkie prezentacje będą dostępne online na stronie internetowej konferencji.

W czwartek 25 marca dr Jim A. Kuypers z Virginia Tech School of Communication wygłosi za pośrednictwem platformy Zoom wykład otwarty poświęcony wyzwaniom, przed którymi stoją obecnie amerykańskie media. Osoby zainteresowane wysłuchaniem na żywo wykładu dr. Jima A. Kuypersa będą mogły zarejestrować się na to wydarzenie poprzez formularz dostępny na stronie konferencji od 15 marca (liczba miejsc ograniczona).

Konferencję poprzedzą międzynarodowe warsztaty doktoranckie zorganizowane dla uczestników konferencji przy wsparciu Ambasady USA. Mentorami będą dr Jim A. Kuypers oraz dr Michaela Horninga z Center for Computer Human Interaction w Virginia Tech.

Media in america umcs

POLSKIE TOWARZYSTWO RETORYCZNE

UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 26/28
00-927 WARSZAWA

(Instytut Polonistyki Stosowanej UW)

retoryka.ptr@gmail.com

Newsletter