/  Aktualności / Patronaty PTR / PTR patronowało XXXIII Konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”

Polskie Towarzystwo Retoryczne objęło patronatem konferencję organizowaną przez Stowarzyszenia „PRom” w październiku na Uniwersytecie Gdańskim.

Temat przewodnim dyskusji w gronie specjalistów zajmujących się komunikacją na uczelniach wyższych brzmiał:  „Uczelnie w procesie zmian. Wyzwania komunikacyjne i marketingowe”. Przedsięwzięcie zgromadziło 130 uczestników.

Prezesem zarządu Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” jest nasza członkini –Anna Kiryjow-Radzka.

Więcej w relacji tutaj.

Fot. Stanisław Klucznik