Media in America, America in media 2019 – Lublin 23-24 maja
 /  Aktualności / Media in America, America in media 2019 – Lublin 23-24 maja

Media in America, America in media 2019 – Lublin 23-24 maja


Serdecznie zapraszamy na drugą edycję konferencji poświęconej mediom w Ameryce oraz wizerunkowi Ameryki w mediach. Konferencja odbędzie się w Lublinie w dniach 23-24 maja 2019 r., a jej współorganizatorami są przedstawiciele amerykanistyki i politologii z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Miło nam ogłosić, że gościem honorowym konferencji będzie prof. Kris Rutten z Uniwersytetu w Gandawie, pełniący obecnie funkcję Przewodniczącego w Rhetoric Society of Europe. Wydarzeniem poprzedzającym obrady będą warsztaty metodologiczne dla studentów i doktorantów, którzy wykorzystują retorykę do swoich badań. Warsztatom przewodniczyć będzie prof. Kris Rutten, a ich organizatorem jest Polskie Towarzystwo Retoryczne. Konferencja ma charakter międzynarodowy, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w języku angielskim na stronie konferencji
Na zgłoszenia czekamy do 30 marca.

POLSKIE TOWARZYSTWO RETORYCZNE

Jako członkowie Towarzystwa reprezentujemy bardzo różne dyscypliny (m.in.: polonistykę, filologię klasyczną, neofilologię, językoznawstwo, historię, filozofię, socjologię). Są wśród nas doświadczeni badacze, jak i początkujący pracownicy nauki. Są teoretycy i praktycy, wykładowcy akademiccy, nauczyciele szkół średnich, pracownicy działów PR, logopedzi, specjaliści w dziedzinie komunikacji.

Subskrybuj newsletter

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Retoryczne (ul. Oboźna 8; 00-332 Warszawa) w celu otrzymywania informacji o działalności naukowej PTR. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz cofnięcia wyrażonej zgody.

KONTAKT

Ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
(Instytut Polonistyki Stosowanej UW)

retoryka.ptr@gmail.com

Skip to content