Ogłaszamy V Konkurs PTR na najlepszą pracę z retoryki
 /  Aktualności / Ogłaszamy V Konkurs PTR na najlepszą pracę z retoryki
Ogłaszamy V Konkurs PTR na najlepszą pracę z retoryki

Ogłaszamy V Konkurs PTR na najlepszą pracę z retoryki

Zgodnie z wrześniową tradycją zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w V edycji Konkursu PTR na najlepszą pracę dyplomową wykorzystującą narzędzia retoryczne.

 

Celem konkursu jest przede wszystkim popularyzacja retoryki jako teorii i metody badań naukowych oraz promowanie autorów najlepszych prac dyplomowych wykorzystujących narzędzia retoryczne. To również doskonały sposób integracji środowiska akademickiego zajmującego się retoryką.

Na najlepsze prace licencjackie i magisterskie czekamy do 31 grudnia 2023 roku.

Prace ocenione na ocenę bardzo dobrą i obronione w latach 2021-2023 zgłosić zarówno Dyplomanci, jak również ich Promotorzy.

Formularz zgłoszeniowy, terminarz oraz szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie na stronie konkursu.

Mamy nadzieję, że zainteresowanych retoryką Promotorów i Dyplomantów w tej edycji również nie zabraknie!

 

V Konkurs Polskiego Towarzystwa Retorycznego na najlepszą pracę dyplomową z retoryki w roku 2023 Nagrody i wyróżnienia w kategorii prac licencjackich oraz magisterskich. Zgłosić może Absolwent lub Promotor pracy obronionej w l. 2021–2023. Do konkursu przyjmowane są prace, których tematem jest zagadnienie naukowe związane z retoryką lub/i w których wykorzystane są pojęcia i metody retoryki do opisu oraz analizy omawianego zagadnienia. Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2023 r. Szczegóły i regulamin na stronie PTR: www.retoryka.edu.pl

V Konkurs PTR

 

POLSKIE TOWARZYSTWO RETORYCZNE

Jako członkowie Towarzystwa reprezentujemy bardzo różne dyscypliny (m.in.: polonistykę, filologię klasyczną, neofilologię, językoznawstwo, historię, filozofię, socjologię). Są wśród nas doświadczeni badacze, jak i początkujący pracownicy nauki. Są teoretycy i praktycy, wykładowcy akademiccy, nauczyciele szkół średnich, pracownicy działów PR, logopedzi, specjaliści w dziedzinie komunikacji.

Subskrybuj newsletter

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Retoryczne (ul. Oboźna 8; 00-332 Warszawa) w celu otrzymywania informacji o działalności naukowej PTR. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz cofnięcia wyrażonej zgody.

KONTAKT

Ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
(Instytut Polonistyki Stosowanej UW)

retoryka.ptr@gmail.com

Skip to content