Silna reprezentacja PTR na RiS 8 w Tybindze
 /  Aktualności / Silna reprezentacja PTR na RiS 8 w Tybindze
Silna reprezentacja PTR na RiS 8 w Tybindze

Silna reprezentacja PTR na RiS 8 w Tybindze

W dniach 1-3.06.2023 odbyła się kolejna konferencja z cyklu “Rhetoric in Society”, organizowana przez Rhetoric Society of Europe.

Tegoroczna edycja była zatytułowana ‘Rhetoric as Strategic Thinking”. Na Eberhard Karls University w Tybindze zgromadzili się badacze retoryki z różnych krajów europejskich oraz z USA.

W konferencji wzięło udział z referatami kilkoro członków PTR (program konferencji).

Miło nam poinformować, że przewodnicząca PTR, Maria Załęska, została wybrana na członka Zarządu Rhetoric Society of Europe na kolejną kadencję.

 

POLSKIE TOWARZYSTWO RETORYCZNE

Jako członkowie Towarzystwa reprezentujemy bardzo różne dyscypliny (m.in.: polonistykę, filologię klasyczną, neofilologię, językoznawstwo, historię, filozofię, socjologię). Są wśród nas doświadczeni badacze, jak i początkujący pracownicy nauki. Są teoretycy i praktycy, wykładowcy akademiccy, nauczyciele szkół średnich, pracownicy działów PR, logopedzi, specjaliści w dziedzinie komunikacji.

Subskrybuj newsletter

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Retoryczne (ul. Oboźna 8; 00-332 Warszawa) w celu otrzymywania informacji o działalności naukowej PTR. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz cofnięcia wyrażonej zgody.

KONTAKT

Ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
(Instytut Polonistyki Stosowanej UW)

retoryka.ptr@gmail.com

Skip to content