Zaproszenie na II seminarium online dot. prac dyplomowych
 /  Aktualności / Warsztaty / Zaproszenie na II seminarium online dot. prac dyplomowych
Zaproszenie na II seminarium online dot. prac dyplomowych

Zaproszenie na II seminarium online dot. prac dyplomowych

Zapraszamy na kolejne seminarium PTR. Tematem spotkania będzie retoryka w badaniach mediów w kontekście przygotowywania prac dyplomowych.

Temat ten przedstawi prof. Barbara Sobczak z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, dzieląc się swoimi doświadczeniami w zakresie przygotowywania metodologicznego studentów do podejmowania zagadnień medialnych.

Po prezentacji Prelegentki (30-40 minut) będzie czas na wymianę doświadczeń i dyskusję.

Spotkanie jest adresowane do promotorów prac dyplomowych (licencjackich i magisterskich), którzy prowadzą seminaria naukowe przygotowujące studentów do prowadzenia badań retorycznych. Celem zaś jest wymiana doświadczeń w prowadzeniu prac wykorzystujących aparat retoryczny.

Termin:  14 grudnia  (czwartek)
Godz.: 18.00– 20.00
Platforma: Google Meets
Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/72FGYNjMfuniAD69A
Termin zgłoszeń: 12.12.2023.
Link do spotkania zostanie wysłany najpóźniej w dniu wydarzenia rano.

POLSKIE TOWARZYSTWO RETORYCZNE

Jako członkowie Towarzystwa reprezentujemy bardzo różne dyscypliny (m.in.: polonistykę, filologię klasyczną, neofilologię, językoznawstwo, historię, filozofię, socjologię). Są wśród nas doświadczeni badacze, jak i początkujący pracownicy nauki. Są teoretycy i praktycy, wykładowcy akademiccy, nauczyciele szkół średnich, pracownicy działów PR, logopedzi, specjaliści w dziedzinie komunikacji.

Subskrybuj newsletter

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Retoryczne (ul. Oboźna 8; 00-332 Warszawa) w celu otrzymywania informacji o działalności naukowej PTR. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz cofnięcia wyrażonej zgody.

KONTAKT

Ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
(Instytut Polonistyki Stosowanej UW)

retoryka.ptr@gmail.com

Skip to content