II Konkurs PTR na najlepszą pracę dyplomową z retoryki
 /  Aktualności / Konkurs PTR / II Konkurs PTR na najlepszą pracę dyplomową z retoryki
II Konkurs PTR na najlepszą pracę dyplomową z retoryki

II Konkurs PTR na najlepszą pracę dyplomową z retoryki

Miło nam ogłosić II Konkurs PTR na najlepszą pracę dyplomową z retoryki. Chcemy tym samym docenić prace, które powstały na różnych uczelniach, a w których Młodzi Badacze skorzystali z narzędzi retoryki.

Na zgłoszenia czekamy do końca roku (31.12.2020). Zachęcamy Promotorów do zgłaszania prac swoich wyróżniających się Dyplomantów.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz wzory oświadczeń znajdują się na stronie: https://retoryka.edu.pl/konkurs-ptr.

***

Laureatką I Konkursu PTR na najlepszą pracę magisterską została Aleksandra Łukowska, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. W uzasadnieniach oceny nagrodzonej pracy Retoryka współczesnego teatru improwizowanego. Krytyka gatunkowa formatu Harold, jurorki podkreślały oryginalność tematu i dużą samoświadomość badawczą Autorki.

Więcej o pierwszej edycji tu: https://retoryka.edu.pl/aktualnosci/wyniki-i-konkursu-ptr-na-prace-dyplomowa.

 

POLSKIE TOWARZYSTWO RETORYCZNE

Jako członkowie Towarzystwa reprezentujemy bardzo różne dyscypliny (m.in.: polonistykę, filologię klasyczną, neofilologię, językoznawstwo, historię, filozofię, socjologię). Są wśród nas doświadczeni badacze, jak i początkujący pracownicy nauki. Są teoretycy i praktycy, wykładowcy akademiccy, nauczyciele szkół średnich, pracownicy działów PR, logopedzi, specjaliści w dziedzinie komunikacji.

Subskrybuj newsletter

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Retoryczne (ul. Oboźna 8; 00-332 Warszawa) w celu otrzymywania informacji o działalności naukowej PTR. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz cofnięcia wyrażonej zgody.

KONTAKT

Ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
(Instytut Polonistyki Stosowanej UW)

retoryka.ptr@gmail.com

Skip to content