Forum Artis Rhetoricae
 /  Forum Artis Rhetoricae

RES RHETORICA Kwartalnik Polskiego Towarzystwa Retorycznego

W związku z decyzją redaktora naczelnego FAR i zmianą wydawcy pisma, Polskie Towarzystwo Retoryczne w roku 2013 zakończyło współpracę z „Forum Artis Rhetoricae” a członkowie Zarządu PTR złożyli rezygnacje z funkcji pełnionych dotychczas w redakcji czasopisma.

Wszystkie teksty złożone do „Forum Artis Rhetoricae” pozostają w dyspozycji redaktora naczelnego prof. Jakuba Z. Lichańskiego. Autorzy artykułów złożonych do druku proszeni są zatem o bezpośredni kontakt z redaktorem naczelnym FAR.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter i nie przegap żadnego ważnej publikacji!

POLSKIE TOWARZYSTWO RETORYCZNE

Jako członkowie Towarzystwa reprezentujemy bardzo różne dyscypliny (m.in.: polonistykę, filologię klasyczną, neofilologię, językoznawstwo, historię, filozofię, socjologię). Są wśród nas doświadczeni badacze, jak i początkujący pracownicy nauki. Są teoretycy i praktycy, wykładowcy akademiccy, nauczyciele szkół średnich, pracownicy działów PR, logopedzi, specjaliści w dziedzinie komunikacji.

Subskrybuj newsletter

Subskrybując newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Retoryczne (ul. Oboźna 8; 00-332 Warszawa) w celu otrzymywania informacji o działalności naukowej PTR. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz cofnięcia wyrażonej zgody.

KONTAKT

Ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
(Instytut Polonistyki Stosowanej UW)

retoryka.ptr@gmail.com

Skip to content